Zaproszenie na szkolenie przyrodnicze „Wpływ działalności człowieka na przyrodę Międzyodrza”

zedo.jpg
Liga Ochrony Przyrody Okręg w Szczecinie wraz z PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra serdecznie zaprasza na szkolenie przyrodnicze „Wpływ działalności człowieka na przyrodę Międzyodrza”,które odbędzie się 22.11.2012 r. o godz. 10.30 w Sali Konferencyjnej Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra Nowe Czarnowo 76, 74-105 Nowe Czarnowo.

Podczas szkolenia odbędą się następujące wykłady:
1. „Niezwykła przyroda Parku Krajobrazowego Dolina Dolnej Odry” - mgr inż. Ewa Rosiak  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie.
2.  „Oddziaływania antropogeniczne na obszarze Parku Krajobrazowego Dolina Dolnej Odry” - dr inż. Elżbieta Dusza, dr Michał Kupiec Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa , Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.
3. „Możliwości przywrócenia walorów przyrodniczych i retencyjnych Międzyodrza” - mgr  inż. Maciej Humiczewski Kierownik Zespołów ds. Inwestycji w Zachodniopomorskim Zarządzie Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie.

Planowane  podsumowanie i zakończenie ok. godz.13.30. Szkolenie adresowane jest głównie do pracowników Oddziału Zespół Elektrowni Dolna Odra oraz nauczycieli, edukatorów, leśników oraz władz samorządu lokalnego. Uczestnictwo jest bezpłatne. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem LOP pod nr tel. 91 422 46 91.